Szanowni Klienci! Uprzejmie informujemy, że odbiór zamówień internetowych w naszym sklepie Skarbca Mennicy Polskiej przy ul. Waliców 11 w Warszawie został wstrzymany. Sklep prowadzi sprzedaż stacjonarną do dnia 24 maja 2017 roku. Jednocześnie przypominamy, iż sklep firmowy w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie został zamknięty z dniem 07 maja 2017 roku.

Ponadto informujemy, iż sklep Skarbca Mennicy Polskiej zostanie docelowo przeniesiony na ul. Grzybowską 43A (planowany termin rozpoczęcia sprzedaży w punkcie to wrzesień 2017 roku). W okresie od czerwca do września 2017 roku sprzedaż prowadzona będzie przy ul. Annopol 3.

Jednocześnie informujemy, że w związku ze wstrzymaniem odbiorów w CH Arkadia oraz w sklepie Skarbca Mennicy Polskiej ulega zmianie Regulamin sklepu internetowego i zostaje zastąpiony  Regulaminem o następującej treści. Zmieniony Regulamin wchodzi w życie z dniem 17 maja 2017 roku. W związku ze zmianą Regulaminu Klient ma prawo do złożenia pisemnego sprzeciwu w terminie 30 dni od otrzymania niniejszego powiadomienia na adres siedziby Spółki lub na adres e-mail: sklep@mennica.com.pl. Złożenie sprzeciwu w terminie uprawnia Klienta, który zawarł na podstawie Regulaminu umowę o charakterze ciągłym do odstąpienia w przedmiotowym terminie od Umowy. W przypadku zawarcia umów o innym charakterze niż umowy ciągłe (np. jednorazowa umowa sprzedaży) zmiany Regulaminu nie będą w żaden sposób naruszać praw nabytych Klientów będących konsumentami przed dniem wejścia w życie zmian Regulaminu, w szczególności zmiany Regulaminu nie będą miały wpływu na już składane lub złożone Zamówienia oraz zawarte, realizowane lub wykonane umowy sprzedaży.
Anioł Szczęścia, 1 dolar, Seria: Anioły

Anioł Szczęścia, 1 dolar, Seria: Anioły

235,00 PLN

Dostępność:W magazynie

 • Emitent:
  Niue
 • Producent:
  Mennica Polska
 • Nominał:
  1 dolar nowozelandzki
 • Metal:
  Ag 999
 • Zdobienie:
  druk cyfrowy, filigranowy srebrny element platerowany 24-karatowym złotem
 • Stempel:
  lustrzany
 • Wymiary:
  32,00 mm
 • Masa:
  14,14 g
 • Nakład:
  1500 szt.
 • Rok emisji:
  2015

Anioły są uosobieniem cnót i niewinności. Wierzymy, że sprawują nad nami pieczę i pomagają nam w podejmowaniu właściwych decyzji. „Anioł szczęścia”, otwierający wyjątkową serię srebrnych talizmanów, wniesie do Twojego życia harmonię i pozytywne wibracje.

 

Muzykę słusznie nazywa się mową aniołów. Kojące dźwięki harfy napełniają serce człowieka radością. Aniołek przedstawiony na naszej monecie również nastroi cię na pozytywne emocje. Uroczy srebrny talizman jest kunsztownie zdobiony wielobarwnym drukiem cyfrowym i kwiatowymi ornamentami. Srebrna wstawka pokryta 24-karatowym złotem symbolizuje duchowy i materialny dobrobyt. Pamiątka znajduje się w oryginalnym białym etui zewnętrznym, którego aksamitne wieczko przypomina pióra na skrzydłach anioła.

 

 • talizman na szczęście
 • wspaniały pomysł na prezent
 • srebro najwyższej próby
 • misterne zdobienia
 • moneta znajduje się w ślicznym białym etui

 

Gdy aniołowie nas odwiedzają, nie słychać szelestu skrzydeł, ani pierzastego dotyku piersi gołębicy, ale wiemy o ich obecności, poprzez przelewanie ich miłości do naszych serc.

― Mary Baker Eddy

czytaj więcej zwiń

Rewers

Anioł Szczęścia, 1 dolar, Seria: Anioły

Z lewej strony rewersu – wielobarwny rysunek anioła grającego na harfie. Z prawej strony – kapsuła ze srebrnym filigranowym aniołkiem pokrytym 24-karatowym złotem. W tle – stylizowana powierzchnia dekoracyjna: kwiaty. Na górze wzdłuż otoku – nazwa monety: ANGEL OF LUCK.

Awers

Anioł Szczęścia, 1 dolar, Seria: Anioły

Z prawej strony awersu – wizerunek Jej Wysokości Królowej Elżbiety II. Poniżej – znak menniczy: m/w i próba srebra: Ag 999. Z prawej strony – kapsuła ze srebrnym filigranowym aniołkiem pokrytym 24-karatowym złotem. Wzdłuż otoku – napisy oddzielone dekoracyjnymi perełkami: NIUE ISLAND (emitent), 2015 (rok emisji), 1 DOLLAR (nominał), ELIZABETH II.