Szanowny Kliencie,

Informujemy, że celem dostosowania regulaminu naszego sklepu do zaistniałych zmian organizacyjnych, dla zachowania jego pełnej zgodności z aktualnym stanem prawnym oraz celem uzyskania jego większej czytelności, zaktualizowaliśmy jego postanowienia. Zmiany dotyczą w szczególności postanowień dotyczących konta w naszym sklepie internetowym (§ 3 ust. 11-14) i polegają na opisaniu procedury rezygnacji z tego konta. Inne zmiany wprowadzone w regulaminie mają charakter porządkowy – służą uzyskaniu większej przejrzystości jego postanowień i nie pogarszają Twojej sytuacji prawnej jako użytkownika naszego sklepu. Nowy regulamin wchodzi w życie z dniem 3 września 2020 r. Jeżeli nie zgadzasz się na zmiany, możesz zrezygnować z konta w naszym sklepie zgłaszając sprzeciw na adres e-mail: info_newsletter@mennica.com.pl.
Zapoznaj się regulaminem w jego nowej wersji.

Szanowni Klienci,
uprzejmie prosimy o e-mailowe składanie zamówień na wyprzedane produkty inwestycyjne o łącznej masie od 50g. W celu złożenia zamówienia prosimy zapoznać się ze szczegółami na stronie informacyjnej.
W przypadku zakupu sztabek złota o gramaturze od 250g, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą zakupu dostępną na stronie wyceny indywidualnej. Termin realizacji zamówień wynosi do 12 tygodni.
Zamówienia o mniejszej masie mogą Państwo składać w naszym sklepie internetowym - sztabki zostaną udostępnione do sprzedaży zaraz po wyprodukowaniu.
W przypadku problemów z przesłaniem wiadomości e-mail prosimy o kontakt pod numerem: 885 252 528.

Happiness-reverse-

Happiness, 500 franków CFA

Cena produktu:
420,00 zł

Dostępność:W magazynie

Specyfikacja

 • Emitent:
  Republika Kamerunu
 • Producent:
  Mennica Polska
 • Nominał:
  500 franków CFA
 • Metal:
  Ag 999
 • Stempel:
  lustrzany
 • Nakład:
  999 szt.
 • Rok emisji:
  2018
 • Kształt:
  podkówka

Opis

SZCZĘŚCIE GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Oto wyjątkowa srebrna moneta na szczęście, którą będziesz mogła nosić zawsze przy sobie – nie koniecznie w kieszeni czy portfelu. Moneta w postaci designerskiego breloka w kształcie podkowy to wyjątkowy talizman, ciekawa ozdoba oraz modny gadżet!
 

WYJĄTKOWY PREZENT DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH 

Srebrny brelok pomyślności w kształcie podkówki to wspaniały pomysł na prezent. To także Twój osobisty łut szczęścia, zaklęty w czystym srebrze. Powierzchnię monety zdobi elegancki kryształ SWAROVSKI ELEMENTS oraz dwie czterolistne koniczynki. 

 

BĄDŹ KOWALEM SWEGO LOSU!

Ten uroczy talizman może towarzyszyć Ci na co dzień! Podkówka skierowana końcami ku dołowi jest symbolem ochronnym, odpędzającym nieszczęścia oraz negatywną energię. Natomiast czterolistna koniczynka zawdzięcza swe magiczne właściwości cyfrze 4. Symbolizuje ona cztery strony świata, cztery żywioły oraz pory roku. Czterolistna koniczynka to talizman naturalnie występujący w przyrodzie. Nie od dziś wiadomo, że do jej znalazcy uśmiechnie się szczęście!
 

 • idealny prezent dla bliskiej Ci osoby
 • moneta na szczęście – wyjątkowy kształt podkowy!
 • srebro najwyższej próby
 • eleganckie zdobienia
 • specjalnie zaprojektowane opakowanie ozdobione popularnymi symbolami szczęścia

Awers

Happiness, 500 franków CFA

W górnej części monety w kształcie podkowy – okrągły otwór. Na wydzielonej powierzchni – napisy: REPUBLIQUE DU CAMEROUN (emitent), 500 FRANCS CFA (nominał), 2018 (rok emisji), Ag 999 (próba srebra). Na środku – dekoracyjna perełka.

Rewers

Happiness, 500 franków CFA

W górnej części monety w kształcie podkowy – okrągły otwór. Po bokach – dwie czterolistne koniczyny (lustro, relief, kryształ SWAROVSKI ELEMENTS). Na ramionach podkowy – stylizowane elementy dekoracyjne.