Szanowny Kliencie,

Informujemy, że celem dostosowania regulaminu naszego sklepu do zaistniałych zmian organizacyjnych, dla zachowania jego pełnej zgodności z aktualnym stanem prawnym oraz celem uzyskania jego większej czytelności, zaktualizowaliśmy jego postanowienia. Zmiany dotyczą w szczególności postanowień dotyczących konta w naszym sklepie internetowym (§ 3 ust. 11-14) i polegają na opisaniu procedury rezygnacji z tego konta. Inne zmiany wprowadzone w regulaminie mają charakter porządkowy – służą uzyskaniu większej przejrzystości jego postanowień i nie pogarszają Twojej sytuacji prawnej jako użytkownika naszego sklepu. Nowy regulamin wchodzi w życie z dniem 3 września 2020 r. Jeżeli nie zgadzasz się na zmiany, możesz zrezygnować z konta w naszym sklepie zgłaszając sprzeciw na adres e-mail: info_newsletter@mennica.com.pl.
Zapoznaj się regulaminem w jego nowej wersji.

Szanowni Klienci,
uprzejmie prosimy o e-mailowe składanie zamówień na wyprzedane produkty inwestycyjne o łącznej masie od 50g. W celu złożenia zamówienia prosimy zapoznać się ze szczegółami na stronie informacyjnej.
W przypadku zakupu sztabek złota o gramaturze od 250g, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą zakupu dostępną na stronie wyceny indywidualnej. Termin realizacji zamówień wynosi do 12 tygodni.
Zamówienia o mniejszej masie mogą Państwo składać w naszym sklepie internetowym - sztabki zostaną udostępnione do sprzedaży zaraz po wyprodukowaniu.
W przypadku problemów z przesłaniem wiadomości e-mail prosimy o kontakt pod numerem: 885 252 528.

Egipska Królowa Nefertiti, moneta kolczyki, 200 franków CFA (x2)

Egipska Królowa Nefertiti, moneta kolczyki, 200 franków CFA (x2)

Cena produktu:
449,00 zł

Dostępność:W magazynie

Specyfikacja

 • Emitent:
  Republika Kamerunu
 • Producent:
  Mennica Polska
 • Nominał:
  200 franków CFA (×2)
 • Metal:
  Ag 999
 • Stempel:
  lustrzany
 • Masa:
  4,00 g (×2)
 • Nakład:
  do 999 zestawów
 • Rok emisji:
  2018
 • Kształt:
  nieregularny

Opis

MONETY NIE MUSZĄ TKWIĆ UKRYTE W SZUFLADACH!

A te noszone jako biżuteria dyskretnie podkreślą twój styl i osobowość. Nietuzinkowe monety w formie eleganckich kolczyków urzekną kobiety ceniące sobie oryginalne dodatki. Piękne srebrne kolczyki z wizerunkiem egipskiej królowej Nefretete bez wątpienia przyciągną spojrzenia Twoich koleżanek! Te wyjątkowe kolczyki zostały stworzony z myślą o eleganckich kobietach, które stawiają na modę doprawioną szczyptą luksusu.
 

DZIŚ TY TEŻ MOŻESZ POCZUĆ SIĘ JAK KRÓLOWA. POZWÓL SOBIE NA ODROBINĘ LUKSUSU!

 • wspaniały pomysł na prezent dla ukochanej kobiety
 • ponadczasowa magia biżuterii
 • eleganckie etui
 • zapięcia kolczyków wykonane z hipoalergicznego srebra

W starożytnym Egipcie królowa była tylko jedna. Żona Amenhotepa IV (1339-1322 p.n.e.) do dziś uważana jest za najpiękniejszą kobietę starożytności. Popiersie Nefretete jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych egipskich odkryć archeologicznych.

Awers

Egipska Królowa Nefertiti, moneta kolczyki, 200 franków CFA (x2)

W centralnej części monety – napisy: REPUBLIQUE DU CAMEROUN (emitent), 2018 (rok emisji), 200 FRANCS CFA (nominał). Na górze – m/w (znak menniczy).  W tle – stylizowane ornamenty.

 

Rewers

Egipska Królowa Nefertiti, moneta kolczyki, 200 franków CFA (x2)

Po lewej stronie – wizerunek królowej Nefertiti. Po prawej stronie – stylizowane ornamenty.