Szanowni Klienci,
prosimy o e-mailowe składanie zamówień na wyprzedane produkty inwestycyjne o łącznej masie od 50g. W celu złożenia zamówienia prosimy zapoznać się ze szczegółami na stronie informacyjnejW przypadku zakupu sztabek złota o gramaturze od 250g, prosimy o zapoznanie się z procedurą zakupu na stronie wyceny indywidualnej. Termin realizacji zamówień wynosi do 12 tygodni. Zamówienia o mniejszej masie mogą Państwo składać w naszym sklepie internetowym - sztabki zostaną udostępnione do sprzedaży zaraz po wyprodukowaniu. W przypadku problemów z przesłaniem wiadomości prosimy o kontakt pod nr.: 885 252 528.

Madonny Świata, Matka Boska z Guadalupe, srebrny numizmat

Madonny Świata, Matka Boska z Guadalupe, srebrny numizmat

Cena produktu:
165,00 zł

Dostępność:W magazynie

Specyfikacja

 • Producent:
  Mennica Polska
 • Metal:
  Ag 925
 • Zdobienie:
  druk cyfrowy
 • Stempel:
  lustrzany
 • Wymiary:
  22,40 mm x 32,00 mm
 • Masa:
  14,14 g
 • Nakład:
  300 egz.

Opis

Czy istnieje na świecie kraj, w którym nie byłoby chociaż jednego sanktuarium poświęconego Matce Bożej? Z pewnością nie, gdyż Maryja wypełnia świat na wszystkich kontynentach. Miejsca kultu maryjnego są międzynarodowymi sanktuariami, odwiedzanymi przez miliony pielgrzymów każdego roku. Wiele z tych miejsc zasłynęło i słynie nadal z cudów i szczególnych łask, jakie spływają na pielgrzymujących wiernych.

MATKA BOŻA Z GUADALUPE, która 9 grudnia 1531 roku stanęła na drodze Indianina Juana Diego. Od tamtego czasu istnieje piękny wizerunek Maryi, odbity na tkaninie jego płaszcza (w jej oku widać odbicie brodatego mężczyzny). Tkanina ta od ponad 500 lat nie uległa zniszczeniu, narażona na kurz, dym świec, czynniki atmosferyczne, ale też kwas i ładunek wybuchowy podłożony przez fanatyka.