Szanowni Klienci! Uprzejmie informujemy, że odbiór zamówień internetowych w naszym sklepie Skarbca Mennicy Polskiej przy ul. Waliców 11 w Warszawie został wstrzymany. Sklep prowadzi sprzedaż stacjonarną do dnia 24 maja 2017 roku. Jednocześnie przypominamy, iż sklep firmowy w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie został zamknięty z dniem 07 maja 2017 roku.

Ponadto informujemy, iż sklep Skarbca Mennicy Polskiej zostanie docelowo przeniesiony na ul. Grzybowską 43A (planowany termin rozpoczęcia sprzedaży w punkcie to wrzesień 2017 roku). W okresie od czerwca do września 2017 roku sprzedaż prowadzona będzie przy ul. Annopol 3.

Jednocześnie informujemy, że w związku ze wstrzymaniem odbiorów w CH Arkadia oraz w sklepie Skarbca Mennicy Polskiej ulega zmianie Regulamin sklepu internetowego i zostaje zastąpiony  Regulaminem o następującej treści. Zmieniony Regulamin wchodzi w życie z dniem 17 maja 2017 roku. W związku ze zmianą Regulaminu Klient ma prawo do złożenia pisemnego sprzeciwu w terminie 30 dni od otrzymania niniejszego powiadomienia na adres siedziby Spółki lub na adres e-mail: sklep@mennica.com.pl. Złożenie sprzeciwu w terminie uprawnia Klienta, który zawarł na podstawie Regulaminu umowę o charakterze ciągłym do odstąpienia w przedmiotowym terminie od Umowy. W przypadku zawarcia umów o innym charakterze niż umowy ciągłe (np. jednorazowa umowa sprzedaży) zmiany Regulaminu nie będą w żaden sposób naruszać praw nabytych Klientów będących konsumentami przed dniem wejścia w życie zmian Regulaminu, w szczególności zmiany Regulaminu nie będą miały wpływu na już składane lub złożone Zamówienia oraz zawarte, realizowane lub wykonane umowy sprzedaży.
Moneta tenisowa – Agnieszka Radwańska, 1 dolar

Moneta tenisowa – Agnieszka Radwańska, 1 dolar

399,00 PLN

Dostępność:W magazynie

 • Emitent:
  Niue
 • Producent:
  Mennica Polska
 • Nominał:
  1 dolar nowozelandzki
 • Metal:
  Ag 999
 • Zdobienie:
  druk cyfrowy, wstawka z kamienia
 • Stempel:
  lustrzany
 • Wymiary:
  38,61 mm
 • Masa:
  1 oz
 • Nakład:
  600 szt.
 • Rok emisji:
  2015

Mennica Polska z przyjemnością prezentuje srebrną monetę kolekcjonerską poświęconą Agnieszce Radwańskiej.

 • Idealny podarunek dla każdego miłośnika tenisa
 • Interesująca stylistyka
 • Srebro najwyższej próby
 • Moneta oferowana w oryginalnym opakowaniu

W projekcie monety zadbano o najdrobniejsze szczegóły. Na rewersie znajduje się wielobarwna fotografia Agnieszki, naniesiona na powierzchnię krążka za pomocą druku cyfrowego. Imitująca piłkę tenisową wstawka została wykonana z kamienia syntetycznego. Ornamenty zdobiące lustrzaną powierzchnię tła podkreślają dynamikę ujęcia i sportowy charakter monety. Rewers dodatkowo zdobi wykonany w reliefie autograf Agnieszki Radwańskiej. Całość projektu uzupełnia oryginalne etui w kształcie piłki tenisowej oraz zielone opakowanie zewnętrze, nawiązujące swą stylistyką do kortów tenisowych.

Agnieszka Radwańska jest drugą w historii Polką, która dotarła do finału turnieju wielkoszlemowego w singlu. Tenisistka była wielokrotnie doceniana przez Women's Tennis Association, zdobywając wyróżnienia m.in. w takich kategoriach, jak Debiut roku, Ulubiona tenisistka roku, czy Zagranie roku.

To prawdziwa gratka dla fanów polskiej tenisistki oraz wszystkich miłośników polskiego sportu!

czytaj więcej zwiń

Rewers

Moneta tenisowa – Agnieszka Radwańska, 1 dolar

W centralnej części monety – wielobarwny wizerunek Agnieszki Radwańskiej. W tle – stylizowana powierzchnia dekoracyjna. Z lewej strony – wstawka z kamienia, imitująca piłkę tenisową. Wzdłuż otoku – napisy: AGNIESZKA/RADWAŃSKA.

Awers

Moneta tenisowa – Agnieszka Radwańska, 1 dolar

W centralnej części monety – wizerunek Jej Wysokości Królowej Elżbiety II. Z prawej strony – wstawka z kamienia, imitująca piłkę tenisową. W tle – stylizowana powierzchnia dekoracyjna: rakiety tenisowe. Wzdłuż otoku – napisy: NIUE ISLAND (emitent), ELIZABETH II, 1 DOLLAR (nominał), 2015 (rok emisji), Ag 999 (próba srebra), m/w (znak menniczy).