Szanowni Klienci,
prosimy o e-mailowe składanie zamówień na wyprzedane produkty inwestycyjne o łącznej masie od 50g. W celu złożenia zamówienia prosimy zapoznać się ze szczegółami na stronie informacyjnejW przypadku zakupu sztabek złota o gramaturze od 500g, prosimy o zapoznanie się z procedurą zakupu na stronie wyceny indywidualnej. Termin realizacji zamówień wynosi do 12 tygodni. Zamówienia o mniejszej masie mogą Państwo składać w naszym sklepie internetowym - sztabki zostaną udostępnione do sprzedaży zaraz po wyprodukowaniu. W przypadku problemów z przesłaniem wiadomości prosimy o kontakt pod nr.: 885 252 528.

Amulety Szczęścia, 5 dolarów

Amulety Szczęścia, 5 dolarów, 2019

PRODUKT ARCHIWALNY

Cały nakład monety został wyprzedany.

Specyfikacja

 • Emitent:
  Niue
 • Producent:
  Mennica Polska
 • Nominał:
  5 dolarów nowozelandzkich
 • Metal:
  Ag 999
 • Stempel:
  lustrzany
 • Masa:
  77,75 g
 • Nakład:
  500 szt.
 • Rok emisji:
  2019

Opis

POZWÓL SZCZĘŚCIU UŚMIECHNĄĆ SIĘ DO CIEBIE

Oto niezwykły talizman, który łączy aż cztery niezawodne symbole pomyślności! Znalezienie czterolistnej koniczynki to pewny znak nadchodzącego uśmiechu losu. Słonik przyciągnie dobrobyt i powodzenie, a biedronka to maleńki gość, który zaniesie Twoje życzenia do nieba. Podkowa skierowana końcami ku górze kumuluje w sobie dobrą energię i chroni przed nieszczęściem. „Amulety szczęścia” mają w sobie zaklętą moc, która może przynieść powodzenie właśnie Tobie!

 • pomysł na wyszukany prezent dla osoby kochającej piękno
 • moneta zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami
 • talizman skupiający moc wielu symboli szczęścia

 

NIEZWYKŁY AMULET ZACHWYCI KAŻDEGO KOLEKCJONERA

Ta srebrna moneta ucieszy każdą osobę, która ma wyszukany gust, ale szczególnie docenią ją znawcy obecnych trendów numizmatyki. „Amulety szczęścia” wybito z wykorzystaniem technologii, która zyskała uznanie na całym świecie! Kunsztowna kwiatowa mozaika uwieczniona na lustrzanej powierzchni daje spektakularny efekt, zwielokrotniony dodatkowo poprzez umieszczone w kapsułach małe atrybuty szczęścia. Ta niebanalna pamiątka to idealny pomysł na luksusowy prezent, wyrażający życzenia wszelkiej pomyślności!

 

Awers

Amulety Szczęścia, 5 dolarów, 2019

W centralnej części monety – wizerunek Jej Wysokości Królowej Elżbiety II. Obok – znak menniczy: m/w. Na dole wzdłuż otoku – cztery transparentne kapsuły ze srebrnymi filigranowymi elementami, pokrytymi 24-karatowym złotem. Między nimi – rok emisji: 2019, próba srebra: Ag 999. Na górze wzdłuż otoku – napisy: NIUE ISLAND (emitent), 5 DOLLARS (nominał), ELIZABETH II. 

Rewers

Amulety Szczęścia, 5 dolarów, 2019

Na dole wzdłuż otoku – cztery transparentne kapsuły ze srebrnymi filigranowymi elementami, pokrytymi 24-karatowym złotem. Filigranowe elementy przedstawiają kolejno: czterolistną koniczynkę, słonika, podkówkę oraz biedronkę. Na górze wzdłuż otoku – nazwa monety w języku angielskim: Good luck charms. W tle – kwiatowe ornamenty.