Szanowni Klienci,
uprzejmie prosimy o e-mailowe składanie zamówień na wyprzedane produkty inwestycyjne o łącznej masie od 50g. W celu złożenia zamówienia prosimy zapoznać się ze szczegółami na stronie informacyjnejW przypadku zakupu sztabek złota o gramaturze od 250g, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą zakupu dostępną na stronie wyceny indywidualnej. Termin realizacji zamówień wynosi do 12 tygodni. Zamówienia o mniejszej masie mogą Państwo składać w naszym sklepie internetowym - sztabki zostaną udostępnione do sprzedaży zaraz po wyprodukowaniu. W przypadku problemów z przesłaniem wiadomości e-mail prosimy o kontakt pod numerem: 885 252 528.

Sztabka Złota - Mennica Polska - 500g w wycenie indywidualnej

Sztabka Złota - Mennica Polska - 500g w wycenie indywidualnej

Cena produktu:
124 915,00 zł

Sprawdź ile zapłacisz za tę sztabkę dokonując zakupu z odroczonym terminem dostawy

Sprawdź cenę

Specyfikacja

  • Producent:
    Mennica Polska
  • Metal:
    Au 999,9
  • Masa:
    500 g

Opis

Sztabka o masie 500g, odlewana, zapakowana jest w folię. Na wizerunku sztabki znajduje się współczesny znak Mennicy Polskiej, próba złota, masa sztabki oraz unikalny numer zgodny z numerem na certyfikacie. Do każdej sztabki dołączany jest certyfikat gwarantujący jej autentyczność oraz zawierający jej specyfikację - gramaturę, zawartość złota oraz unikalny numer oferowanej sztabki.

 

Podana cena dotyczy zakupu na wycenę indywidualną, zgodnie z procedurą zakupu z odroczonym terminem dostawy.

gwarantujemy natychmiastową dostawę sztabek

gwarantujemy odkupienie złota w bardzo dobrej cenie

promocja ważna jedynie w sklepie internetowym Mennicy Polskiej do odwołania lub wyczerpania zapasów produktów objętych promocją

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: