Szanowni Klienci,
prosimy o e-mailowe składanie zamówień na wyprzedane produkty inwestycyjne o łącznej masie od 50g. W celu złożenia zamówienia prosimy zapoznać się ze szczegółami na stronie informacyjnejW przypadku zakupu sztabek złota o gramaturze od 250g, prosimy o zapoznanie się z procedurą zakupu na stronie wyceny indywidualnej. Termin realizacji zamówień wynosi do 12 tygodni. Zamówienia o mniejszej masie mogą Państwo składać w naszym sklepie internetowym - sztabki zostaną udostępnione do sprzedaży zaraz po wyprodukowaniu. W przypadku problemów z przesłaniem wiadomości prosimy o kontakt pod nr.: 885 252 528.

Sztabka Srebra - Valcambi - 1000 g

Sztabka Srebra - Valcambi - 1000 g

Cena produktu:
4 925,00 zł

Produkt wyprzedany

Specyfikacja

  • Producent:
    Valcambi
  • Metal:
    Ag 999
  • Masa:
    1000 g

Opis

Sztabka o masie 1000 g, odlewana. Masa, próba oraz oznaczenie zagranicznego dostawcy zostały wybite bezpośrednio na sztabce i stanowią potwierdzenie jej autentyczności. Sztabka nie posiada opakowania.

Marka Valcambi SA istnieje od 1967 roku. Obecnie to jeden z największych producentów sztabek inwestycyjnych na świecie. Mennica mieści się w Szwajcarii, a jej właścicielem jest spółka European Gold Refineries Holding SA. Sztabki Valcambi zachowują najwyższe standardy jakości i czystości, a ich produkcja nadzorowana jest przez przysięgłych rzeczoznawców akredytowanych przez Szwajcarski Federalny Urząd Kontroli Metali Szlachetnych oraz przez LBMA (London Bullion Market Association).

gwarantujemy natychmiastową dostawę sztabek

gwarantujemy odkupienie złota w bardzo dobrej cenie

promocja ważna jedynie w sklepie internetowym Mennicy Polskiej do odwołania lub wyczerpania zapasów produktów objętych promocją