Sztabka Złota 100 g – 100-lecie Odzyskania Niepodległości
Darmowa Dostawa
Produkt dostępny od ręki!

Sztabka Złota 100 g – 100-lecie Odzyskania Niepodległości

15 965,00 PLN

Dostępność:W magazynie

 • Producent:
  Mennica Polska
 • Metal:
  Au 999,9
 • Wymiary:
  41,65 mm x ok. 25,25 mm x ok. 5,50 mm
 • Masa:
  100 g
 • Opakowanie:
  kapsuła
 • Nakład:
  100 szt.

Złota sztabka Mennicy Polskiej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości to niepowtarzalny symbol czci pamięci po wydarzeniach sprzed wieku. Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie miliony Polaków zaangażowanych w tworzenie Rzeczypospolitej. 11 listopada jest datą symboliczną, choć w listopadzie 1918 roku Polska nie widniała jeszcze na mapie świata. Znalazła się wśród państw, które wygrały I wojnę światową, obok Francji, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Odważnie postanowiliśmy iść własną drogą. Z okazji upamiętnienia tego podniosłego wydarzenia Mennica Polska wybiła okazjonalne złote sztabki.

Nakład jest limitowany do 100 sztuk, na każdej sztabce znajduje się jej unikalny numer.

Sztabka o masie 100 g sprzedawana jest w okrągłej kapsule gwarantującej bezpieczeństwo wraz z certyfikatem potwierdzającym autentyczność. Na certyfikacie podana jest specyfikacja sztabki: gramatura, zawartość złota oraz indywidualny numer. Na samej sztabce znajduje się współczesny znak Mennicy Polskiej, wizerunek orła znany z minionego oraz współczesnego godła Polski, a także masa i próba złota.

czytaj więcej zwiń

gwarantujemy natychmiastową dostawę sztabek

gwarantujemy odkupienie złota w bardzo dobrej cenie

promocja ważna jedynie w sklepie internetowym Mennicy Polskiej do odwołania lub wyczerpania zapasów produktów objętych promocją