Szanowny Kliencie,

Informujemy, że celem dostosowania regulaminu naszego sklepu do zaistniałych zmian organizacyjnych, dla zachowania jego pełnej zgodności z aktualnym stanem prawnym oraz celem uzyskania jego większej czytelności, zaktualizowaliśmy jego postanowienia. Zmiany dotyczą w szczególności postanowień dotyczących konta w naszym sklepie internetowym (§ 3 ust. 11-14) i polegają na opisaniu procedury rezygnacji z tego konta. Inne zmiany wprowadzone w regulaminie mają charakter porządkowy – służą uzyskaniu większej przejrzystości jego postanowień i nie pogarszają Twojej sytuacji prawnej jako użytkownika naszego sklepu. Nowy regulamin wchodzi w życie z dniem 3 września 2020 r. Jeżeli nie zgadzasz się na zmiany, możesz zrezygnować z konta w naszym sklepie zgłaszając sprzeciw na adres e-mail: info_newsletter@mennica.com.pl.
Zapoznaj się regulaminem w jego nowej wersji.

Szanowni Klienci,
uprzejmie prosimy o e-mailowe składanie zamówień na wyprzedane produkty inwestycyjne o łącznej masie od 50g. W celu złożenia zamówienia prosimy zapoznać się ze szczegółami na stronie informacyjnej.
W przypadku zakupu sztabek złota o gramaturze od 250g, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą zakupu dostępną na stronie wyceny indywidualnej. Termin realizacji zamówień wynosi do 12 tygodni.
Zamówienia o mniejszej masie mogą Państwo składać w naszym sklepie internetowym - sztabki zostaną udostępnione do sprzedaży zaraz po wyprodukowaniu.
W przypadku problemów z przesłaniem wiadomości e-mail prosimy o kontakt pod numerem: 885 252 528.

Twoje Aniołki, 5 dolarów

Twoje Aniołki, 5 dolarów

Cena produktu:
899,00 zł

Dostępność:W magazynie

Specyfikacja

 • Emitent:
  Niue
 • Producent:
  Mennica Polska
 • Nominał:
  5 dolarów
 • Metal:
  Ag 999
 • Stempel:
  lustrzany
 • Masa:
  59,93 g
 • Nakład:
  500 szt.
 • Rok emisji:
  2019

Opis

Niech Twoje Aniołki strzegą Cię każdego dnia!

Już dziś poznaj ich opiekuńczą moc!

 • talizman, który przyniesie radość i poczucie bezpieczeństwa
 • srebro najwyższej próby i kunsztowne zdobienia
 • filigranowe aniołki w transparentnych kapsułach
 • wspaniały pomysł na prezent z każdej okazji!

Moneta z wizerunkami czterech muzykujących aniołków ma wyjątkową wartość kolekcjonerską. Dzięki bogatym zdobieniom i wyjątkowym srebrnym oraz pozłacanym wstawkom na pewno stanie się Twoim ulubionym talizmanem przynoszącym szczęście i harmonię.

Te urocze istoty uchronią Cię przed wszelkimi niebezpieczeństwami i nastroją Cię na pozytywne wibracje!

Awers

Twoje Aniołki, 5 dolarów

W centralnej części monety – wizerunek Jej Wysokości Królowej Elżbiety II. Poniżej – inicjały autora rzeźby: IRB (Ian Rank-Broadley). Powyżej – napisy: NIUE ISLAND (emitent), 5 DOLLARS (nominał), ELIZABETH II. Poniżej – transparentne kapsuły ze srebrnymi oraz srebrnymi pozłacanymi filigranowymi wstawkami, napisy: Ag 999 (próba srebra), 2019 (rok emisji). 

Rewers

Twoje Aniołki, 5 dolarów

W centralnej części monety – wizerunek czterech muzykujących aniołków. Poniżej – transparentne kapsuły ze srebrnymi oraz srebrnymi pozłacanymi filigranowymi wstawkami. W tle – kwiatowy ornament.