KOMUNIKAT

Informacja dotycząca planowanego połączenia spółki Mennica Polska S.A., jako Spółki Przejmującej, ze spółką Mennica Polska od 1766 sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz ze spółką Skarbiec Mennicy Polskiej S.A. z siedzibą w Warszawie jako Spółkami Przejmowanymi.

Zapoznaj się z informacjami

Informacja dotycząca planowanego połączenia spółki Mennica Polska S.A., jako Spółki Przejmującej, ze spółką Mennica Polska od 1766 sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz ze spółką Skarbiec Mennicy Polskiej S.A. z siedzibą w Warszawie jako Spółkami Przejmowanymi. Dowiedz się więcej

Wawel Set - Zestaw monet obiegowych z 2012r.

Wawel Set - Zestaw monet obiegowych z 2012r.

PRODUKT ARCHIWALNY

Cały nakład monety został wyprzedany.

 • Emitent:
  Narodowy Bank Polski
 • Producent:
  Mennica Polska
 • Stempel:
  zwykły
 • Wymiary:
  19 x 23 cm / wymiar blistra
 • Nakład:
  1 000 kompletów
 • Rok emisji:
  2012

Zestaw dziewięciu polskich monet powszechnego obiegu z Dukatem na Szczęście w okolicznościowym
blistrze dedykowanym specjalnie do tego produktu.

Zestaw wyemitowany został w limitowanym nakładzie 1000 kompletów i zawiera miejsce na dedykacje i życzenia oraz specjalną przestrzeń na odrysowanie rączki małego dziecka.

Zestaw "WAWEL" to niepowtarzalny prezent i doskonała pamiątka dla każdego dziecka odwiedzajacego Zamek Królewski na Wawelu i piękne miasto Kraków. To również oryginalna pamiątka dla turystów, również tych anglojęzycznych, z której można dowiedzieć się o kilku ciekawostkach historycznych z których słynie Wawel.

 

czytaj więcej zwiń