Szanowni Klienci,
prosimy o e-mailowe składanie zamówień na wyprzedane produkty inwestycyjne o łącznej masie od 50g. W celu złożenia zamówienia prosimy zapoznać się ze szczegółami na stronie informacyjnejW przypadku zakupu sztabek złota o gramaturze od 250g, prosimy o zapoznanie się z procedurą zakupu na stronie wyceny indywidualnej. Termin realizacji zamówień wynosi do 12 tygodni. Zamówienia o mniejszej masie mogą Państwo składać w naszym sklepie internetowym - sztabki zostaną udostępnione do sprzedaży zaraz po wyprodukowaniu. W przypadku problemów z przesłaniem wiadomości prosimy o kontakt pod nr.: 885 252 528.

Wojciech Korfanty, 100 zł

Wojciech Korfanty, 100 zł

Cena produktu:
1 990,00 zł

Produkt wyprzedany

Specyfikacja

 • Emitent:
  Narodowy Bank Polski
 • Metal:
  Au 900
 • Stempel:
  lustrzany
 • Wymiary:
  21,00 mm
 • Masa:
  8,00 g
 • Nakład:
  do 1 500 szt.

Opis

Złota moneta kolekcjonerska wchodząca w skład serii Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Awers

Wojciech Korfanty, 100 zł
W centralnej części monety – wizerunek orła ustalony dla godła Rzeczypospolitej Polskiej, rozdzielający na dwie części rok emisji: 20–19. W otoku – napis: RZECZPOSPOLITA POLSKA. Poniżej – nominał poprzedzony i zakończony dekoracyjnym rombem: 100 ZŁ. Pod lewą łapą orła – znak menniczy: m/w. W tle – promieniście rozchodzące się płaszczyzny.

Rewers

Wojciech Korfanty, 100 zł
W centralnej części monety wizerunek Wojciecha Korfantego. W dolnej części monety, wzdłuż otoku – nazwa monety: WOJCIECH KORFANTY.