Szanowni Klienci,
prosimy o e-mailowe składanie zamówień na wyprzedane produkty inwestycyjne o łącznej masie od 50g. W celu złożenia zamówienia prosimy zapoznać się ze szczegółami na stronie informacyjnejW przypadku zakupu sztabek złota o gramaturze od 500g, prosimy o zapoznanie się z procedurą zakupu na stronie wyceny indywidualnej. Termin realizacji zamówień wynosi do 12 tygodni. Zamówienia o mniejszej masie mogą Państwo składać w naszym sklepie internetowym - sztabki zostaną udostępnione do sprzedaży zaraz po wyprodukowaniu. W przypadku problemów z przesłaniem wiadomości prosimy o kontakt pod nr.: 885 252 528.

Zestaw 3 x 1g - Sztabki Złota - Mennica Polska

Zestaw 3 x 1g - Sztabki Złota - Mennica Polska

Cena produktu:
990,00 zł

Produkt wyprzedany

Specyfikacja

  • Producent:
    Mennica Polska
  • Metal:
    Au 999,9

Opis

Warto dywersyfikować swój portfel inwestycyjny. I warto zrobić to bezpiecznie, a w dodatku zaoszczędzić pieniądze! Sztabki Mennicy Polskiej o masie 1 g oferowane są w specjalnym opakowaniu CertiCard, gwarantującym ich autentyczność, masę i próbę złota. Kupując zestaw trzech sztabek nabywasz produkty inwestycyjne w atrakcyjnej cenie.

Sztabka o masie 1g sprzedawana jest w specjalnym opakowaniu gwarantującym jej autentyczność - CertiCard. Na opakowaniu podana jest specyfikacja sztabki - gramatura, zawartość złota oraz unikatowy numer. Na wizerunku sztabki znajduje się współczesny znak Mennicy Polskiej, a także masa sztabki oraz próba złota.

gwarantujemy natychmiastową dostawę sztabek

oferta odkupu złota

promocja ważna jedynie w sklepie internetowym Mennicy Polskiej do odwołania lub wyczerpania zapasów produktów objętych promocją

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: