Szanowny Kliencie,
w związku ze zmieniającymi się przepisami zaktualizowaliśmy dla Ciebie Regulamin, zmiany dotyczą w szczególności przepisów w zakresie ochrony danych. Przeczytaj o Twoich nowych prawach, które przysługują Ci w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych oraz sposobie ich wykonania, jak również o innych okolicznościach dotyczących przetwarzania danych osobowych. Nowe przepisy są stosowane od 25 maja 2018 r. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z konta w naszym sklepie pisząc do nas na adres e-mail: info_newsletter@mennica.com.pl.
Zapoznaj się Regulaminem.

Zapraszamy do sklepu Skarbca Mennicy Polskiej w nowej lokalizacji przy ul. Grzybowskiej 43A w Warszawie.
Sklep czynny w godzinach 9.00 - 17.00, od poniedziałku do piątku. Kontakt pod numerem tel. (22) 656 45 93.

Złota kostka Mennicy Polskiej
Darmowa Dostawa
Produkt dostępny od ręki!

Sztabka Złota w kształcie kostki - Mennica Polska - 93,3 g

16 435,00 PLN

Dostępność:W magazynie

 • Producent:
  Mennica Polska
 • Metal:
  Au 999,9
 • Wymiary:
  17 x 17 x 17 mm
 • Masa:
  3 oz (93,30 g)
 • Opakowanie:
  dedykowane etui

Cenisz sobie piękno, luksus i prestiż? Więc ekskluzywne gadżety nie są Ci obce. Złota kostka do gry została wykonana z 3 uncji 24-karatowego złota, by każda Twoja gra stała się wyjątkowa. Renomowana marka, zaskakujący pomysł i niezwykła dbałość o szczegóły. Zaskocz pozostałych graczy i zabłyśnij!
 

 • 3 uncje złota najwyższej próby Au 999,9
 • ekskluzywny gadżet
 • wspaniały pomysł na prezent biznesowy
   

Uwaga. Kostka została wyprodukowana ze złota najwyższej próby Au 999,9, które jest bardzo plastyczne i łatwo ulega uszkodzeniom. Wszelkie rzuty kostką mogą doprowadzić do powstania śladu na kostce a nawet jej uszkodzenia, w szczególności odkształcenia kostki. Zaleca się zatem używanie kostki w rękawiczce i na miękkim podłożu.

czytaj więcej zwiń

gwarantujemy natychmiastową dostawę sztabek

gwarantujemy odkupienie złota w bardzo dobrej cenie

promocja ważna jedynie w sklepie internetowym Mennicy Polskiej do odwołania lub wyczerpania zapasów produktów objętych promocją