Lew, 500 franków CFA, Seria: Znaki zodiaku

Seria: Znaki Zodiaku

 349,00

Produkt niedostępny
Dodaj do ulubionych
Porównaj
Powiadom mnie o produktach z tej samej serii
!
Musisz zaakceptować regulamin

Zodiakalne Lwy są kreatywne i pełne optymizmu, co w połączeniu z poczuciem humoru sprawia, że cieszą się licznym gronem przyjaciół. Lwy to urodzeni przywódcy, którzy z pasją dążą do realizacji swych marzeń i celów.

Emitent: Republika Kamerunu
Metal: Ag 999
Wymiary: 32,00 mm
Producent: Mennica Polska
Zdobienie: platerowanie różowym złotem, druk cyfrowy
Masa: 10 g
Nominał: 500 franków CFA
Stempel: lustrzany
Rok emisji: 2021-06-10
Nakład: 999 szt.

Opis

LEW – ZNAKI ZODIAKU

Magiczna siła astrologii

  • srebro najwyższej próby platerowane różowym złotem
  • znak Zodiaku – zawsze przy Tobie
  • srebrny zaczep pokryty różowym złotem – zmień monetę w stylową biżuterię

Lew jest znakiem ognia, któremu patronuje Słońce. Zodiakalne Lwy są kreatywne i pełne optymizmu, co w połączeniu z poczuciem humoru sprawia, że cieszą się licznym gronem przyjaciół. Lwy to urodzeni przywódcy, którzy z pasją dążą do realizacji swych marzeń i celów. Elegancki wisiorek z wizerunkiem Twojego znaku Zodiaku podkreśli Twój indywidualny styl i osobowość. Poczuj magiczną moc astrologii!

Awers

W centralnej części monety – godło państwowe Republiki Kamerunu, napisy: Ag 999 (próba srebra), 500/FRANCS CFA (nominał), 2021 (rok emisji), m/w (znak menniczy). W górnej części monety – napis: REPUBLIQUE DU CAMEROUN (emitent). Wzdłuż otoku – symbole dwunastu znaków Zodiaku.

Rewers

W centralnej części monety na wydzielonej powierzchni – wizerunek zodiakalnego Lwa (relief, druk cyfrowy). Powyżej po lewej stronie – wizerunki Księżyca w kolejnych fazach, symbol odpowiadający Słońcu. Po prawej stronie – alchemiczny symbol żywiołu ognia, symbol odpowiadający znakowi Lwa. Dookoła – ekliptyka, podzielona na dwanaście równych części i ozdobiona symbolami znaków Zodiaku. Wzdłuż otoku – ozdobny wzór.