Szanowni Klienci,
prosimy o e-mailowe składanie zamówień na wyprzedane produkty inwestycyjne o łącznej masie od 50g. W celu złożenia zamówienia prosimy zapoznać się ze szczegółami na stronie informacyjnejW przypadku zakupu sztabek złota o gramaturze od 500g, prosimy o zapoznanie się z procedurą zakupu na stronie wyceny indywidualnej. Termin realizacji zamówień wynosi do 12 tygodni. Zamówienia o mniejszej masie mogą Państwo składać w naszym sklepie internetowym - sztabki zostaną udostępnione do sprzedaży zaraz po wyprodukowaniu. W przypadku problemów z przesłaniem wiadomości prosimy o kontakt pod nr.: 885 252 528.

Britannia 1 oz. - Srebrna moneta bulionowa 2021

Britannia 1 oz. - Srebrna moneta bulionowa

Cena produktu:
168,00 zł

Produkt wyprzedany

Specyfikacja

 • Producent:
  The Royal Mint
 • Nominał:
  2 funty brytyjskie
 • Metal:
  Ag 999
 • Wymiary:
  38,60 mm
 • Masa:
  1 oz
 • Nakład:
  otwarty

Opis

Moneta sprzedawana jest w wersji z różnych lat emisji. Do Kupującego wysyłany jest egzemplarz z roku emisji, który aktualnie znajduje się na stanach magazynowych. Zdjęcia mają charakter poglądowy.

Królewska gwarancja jakości to pewność dobrej inwestycji. Dzięki wysublimowanej stylistyce monety „Britannia” należą do grona najpiękniejszych monet bulionowych na świecie. Srebrne monety bite są w Mennicy Królewskiej od 1997 roku i cieszą się nieprzerwanie ogromnym zainteresowaniem inwestorów. Dlatego też „Britannia” jest monetą bulionową rozpoznawalną na całym świecie.

Awers

Britannia 1 oz. - Srebrna moneta bulionowa

W centralnej części monety – wizerunek Jej Wysokości Królowej Elżbiety II. Wzdłuż otoku – napisy, oddzielone dekoracyjnymi apostrofami: ELIZABETH II DG REG'FID’DEF’, nominał: 2 POUNDS.

Rewers

Britannia 1 oz. - Srebrna moneta bulionowa

W centralnej części monety – postać bogini Britannii w hełmie na głowie oraz trójzębem i tarczą w rękach. Wzdłuż otoku – napisy, oddzielone dekoracyjnymi apostrofami: ONE OUNCE (1 uncja), FINE SILVER (czyste srebro), BRITANNIA (nazwa monety i rok emisji). 

gwarantujemy natychmiastową dostawę sztabek

oferta odkupu złota

promocja ważna jedynie w sklepie internetowym Mennicy Polskiej do odwołania lub wyczerpania zapasów produktów objętych promocją