Szanowni Klienci,
uprzejmie prosimy o e-mailowe składanie zamówień na wyprzedane produkty inwestycyjne o łącznej masie od 50g. W celu złożenia zamówienia prosimy zapoznać się ze szczegółami na stronie informacyjnejW przypadku zakupu sztabek złota o gramaturze od 250g, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą zakupu dostępną na stronie wyceny indywidualnej. Termin realizacji zamówień wynosi do 12 tygodni. Zamówienia o mniejszej masie mogą Państwo składać w naszym sklepie internetowym - sztabki zostaną udostępnione do sprzedaży zaraz po wyprodukowaniu. W przypadku problemów z przesłaniem wiadomości e-mail prosimy o kontakt pod numerem: 885 252 528.

srebrna moneta bulionowa britannia mennica polska
Produkt dostępny od ręki!

Britannia 1 oz. - Srebrna moneta bulionowa

Cena produktu:
140,00 zł

Dostępność:W magazynie

Specyfikacja

 • Producent:
  The Royal Mint
 • Nominał:
  2 funty brytyjskie
 • Metal:
  Ag 999
 • Wymiary:
  38,60 mm
 • Masa:
  1 oz
 • Nakład:
  otwarty

Opis

Królewska gwarancja jakości to pewność dobrej inwestycji. Dzięki wysublimowanej stylistyce monety „Britannia” należą do grona najpiękniejszych monet bulionowych na świecie. Srebrne monety bite są w Mennicy Królewskiej od 1997 roku i cieszą się nieprzerwanie ogromnym zainteresowaniem inwestorów. Dlatego też „Britannia” jest monetą bulionową rozpoznawalną na całym świecie.

Moneta sprzedawana jest w wersji z różnych lat emisji. Do Kupującego wysyłany jest egzemplarz z roku emisji, który aktualnie znajduje się na stanach magazynowych. Zdjęcia mają charakter poglądowy.

Awers

Britannia 1 oz. - Srebrna moneta bulionowa

W centralnej części monety – wizerunek Jej Wysokości Królowej Elżbiety II. Wzdłuż otoku – napisy, oddzielone dekoracyjnymi apostrofami: ELIZABETH II DG REG'FID’DEF’, nominał: 2 POUNDS.

Rewers

Britannia 1 oz. - Srebrna moneta bulionowa

W centralnej części monety – postać bogini Britannii w hełmie na głowie oraz trójzębem i tarczą w rękach. Wzdłuż otoku – napisy, oddzielone dekoracyjnymi apostrofami: ONE OUNCE (1 uncja), FINE SILVER (czyste srebro), BRITANNIA (nazwa monety i rok emisji). 

gwarantujemy natychmiastową dostawę sztabek

gwarantujemy odkupienie złota w bardzo dobrej cenie

promocja ważna jedynie w sklepie internetowym Mennicy Polskiej do odwołania lub wyczerpania zapasów produktów objętych promocją